Akadémia obchodných zástupcov


Preto, aby ste uspeli na konkurenčnom trhu, potrebujete celý súbor nových zručností. Dnes je nevyhnutné zamerať sa nielen na predaj, ale tiež na budovanie vzťahov a vzdelávanie. To najdôležitejšie, čo predajca predáva, je on sám. Vďaka takto vytvoreným dlhodobým vzťahom, budú vaše zisky rásť. Nie vaše argumenty sú dôležité, ale vy ste dôležitý. Môžete byť génius v oblasti predaja, ak budete nedôveryhodný, nepredáte nič.

 

Čo je to akadémia obchodných zástupcov?

Ide o jedinečný kurz svojho druhu na Slovensku, ktorý je postavený na štyroch pilieroch:

1. Osobnosť obchodného zástupcu.

2. Teoretické vedomosti, zručnosti a návyky.

3. Individuálna prax v reálnych situáciách.

4. Pozitívne myslenie.

 

Sme obchodná spoločnosť – pre koho je vhodný tento kurz?

Kurz je určený pre obchodných zástupcov, ktorí už na tejto pozícii pracujú, alebo účastníci, ktorí majú záujem pracovať ako obchodní zástupcovia, je vhodný aj pre organizácie, ktoré chcú svojich pracovníkov vyškoliť.

Ako akadémia (kurz) prebieha?

Akadémia obchodných zástupcov sa skladá z 12 individuálnych modulov. Každý je zameraný na jednu zručnosť. Keď sa modul zvládne v triede, uskutočňuje sa v praxi. Tento unikátny prístup, rozložený v čase, umožňuje účastníkom systematicky pretvárať vedomosti na celoživotné návyky. Táto skúsenosť „ozajstného života“ stavia Akadémiu obchodných zástupcov na úplne inú úroveň a robí  z nej jedinečný, vyskúšaný proces, ktorý otvára dvere a pomáha uzatvárať obchody.

Som obchodný zástupca (spoločnosť), prečo by som mal absolvovať tento kurz?

Náš kurz je jedinečný v tom, že získané vedomosti si neoverujete len v triede s kolegami ktorí vás poznajú, ale v reálnom živote, za skutočných podmienok. Vzhľadom na to, že kurz je 3 mesačný, mate možnosť získané vedomosti a zručnosti konzultovať s tímom lektorov a následne modifikovať.

Každá zručnosť sa získava v určitom čase, 3 mesiace je vhodná doba na osvojenie si všetkých naučených techník.

Po skončení kurzu sa zlepší vaše sebavedomie, narastie vám dôvera vo vlastné sily, budete schopný vnímať svojich klientov ako partnerov a nie ako “platiteľov”. Upravia sa vám vzťahy v spoločnosti, v rodine a hlavne seba budete vnímať ako človeka, ktorý dokáže dosiahnuť aj tie najvyššie ciele.

Mám záujem o tento kurz – čo teraz?

Kurz môže byť realizovaný ako otvorený kurz, alebo uzavretý kurz v rámci Vašej spoločnosti. Pre ďalšie informácie o termínoch, cenách a možnostiach nás kontaktujte na tel.č.: 0905 804 144 alebo emailom na jozef.cuha@cuha.sk

 

Pozrite si naše ďalšie tréningové programy:  Komunikačné zručnosti, Krízový manažment.

Pridaj komentár

Vyplňte polia označené hviezdičkou *